המלצות מרגשות מהשטח. לא נגענו. 


 

 גלי צה”ל: משפחה גרעינית:‏‏משפחה גרעינית - עותק

לחץ לשמיעת אברי גלעד מדבר על טיקיטק שלנו. בדקה ה 32.

“משחק מעוצב חמוד ופשוט…מאז שהדבר הזה הופעל התארגנות הבוקר והערב אצלנו עובדת הרבה יותר פשוט…”


מכון אדלר ממליץ ומאשר:

“ערכת ניהול זמן לילדים נבחנה ונמצאה ראויה לקבל את תו התוכן של מכון אדלר. הערכה about-imageמספקת דרך נעימה נוחה, ידידותית, ובעיקר מאד מכבדת, להתארגנות. הערכה מתמודדת עם מכשולי ההתארגנות תוך מתן כבוד לילד ולצרכיו. הערכה יכולה לסייע בהפחתת מאבקי הכח עם הילדים – בדיוק באותם מקומות הכי “סיזיפיים” עבור הילדים והוריהם (סירוק, מקלחת, צחצוח וכו’). בערכה מושם דגש רב על התהליך ולא רק על התוצאה, הערכה לא מכוונת ל – 100% הצלחה אלא להתכוונות, רצון, תהליך ובכך כוחה הרב. לערכה מצורפת חוברת ההדרכה מושקעת, מפורטת , ידידותית ומלמדת, המסייעת להפיק את המרב מהערכה גם להורה שלא בהכרח מצויד בידע מקצועי. הערכה אסתטית, ומעוררת רצון לשחק ולהשתמש בה. ניכרת במוצר חשיבה רבה והקפדה על האיכות. מוצר מומלץ ביותר לילדים והוריהם. “

לקריאה מכון אדלר


אתר הילדים “את זה” ממליץ:

פירמידת המשימות קומפקטית וניתן להניח אותה בכל פינה בבית. פירמידת המשימות היומיות מהווה צעד אחד גדול קדימה ללימוד ובעיקר לתרגול של התארגנות לילדים בגילאי הגן והכיתות הנמוכות, מה שאנחנו המבוגרים קוראים “ניהול זמן” כשאנחנו מתבגרים. הערכה מיועדת לכל מי שרוצה לעבור את היום בשלום ולהפוך את המשימות הנדרשות לבילוי חווייתי לכל המשפחה.

בת השש נרתמה למשימה וחשה בתוך “משחק”.

קישור: לאת זה

 

 

‏צילום מסך 2015‏.12‏.28 ב‏.14.19.11


כתבה ב”כל זכרון”   נירית שפאץ  25/12/2015
“שתי אמהות לתאומים מגבעת עדה, יעשו לכם סדר בבית וישפרו לכם את היחסים עם הילדים”


MAKO ממליצים:

רוית לירון ומרב זימלר יצרו בכישרון רב ערכה שתגרום לכל ביצוע המשימות להראות כמו משחק או תחרות, ובעצם מעבירה את האחריות על ההתארגנות אליהם. להתחיל עם ניהול זמן לילדים בצורה כל כך כיפית ומשחקית גם נותן רווח מיידי שמקל על היומיום, וגם ללא ספק תורם להם לעתיד בהתמודדות עם לוח זמנים ומשימות. מבחינתנו זה winwin.צילום מסך (11)

קישור: MAKO

 


מיכאלה ממליצה:

“כדי לעזור לילדים שלנו ולנו לחזור לשגרה ולפתוח את השנה בחיוך אני רוצה להמליץ לכם על מוצרים שיעזרו לנהל נכון את הזמן של המשפחה, להתארגן כמו שצריך וללמוד ביחד עצמאות, אחריות ועשייה.”

קישור: מיכאלה